Przejdź do strony z wysokim kontrastem

herb Manowo

Oficjalny serwis gminy

 

UWAGA:


Wysoki kontrast - wersja dla niepełnosprawnych

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newsletter i otrzymuj informacje z gminy prosto na swoją skrzynkę pocztową.

Nasz kanal TV

 

Fundusze

 

Fundusze

 

Fundusze

 

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ W KOSZALINIE

 

Gmina nad Radwią

 

Baza Organizacji NGO

 

SISMS

 

Baza Organizacji NGO

 

Pomorski Krajobraz Rzeczny

 

Spływy Kajakowe

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13
 • Pic 14
 • Pic 15
 • Pic 16

Dziś jest: Sobota 24 marca 2018, imieniny: Marka i Gabriela

Szkolenie z zakresu rozpoznania symptomów zagrożenia terrorystycznego

Szanowni Państwo!

 

Opierając się na własnym wieloletnim doświadczeniu zawodowym, chciałbym zachęcić Państwa do skorzystania z przygotowanego przeze mnie szkolenia dotyczącego SYMPTOMÓW ZAGROŻENIA TERRORYSTYCZNEGO. Szkolenie opublikowane jest w serwisie YouTube i jest całkowicie DARMOWE. Co więcej, jako autor tego szkolenia, wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Państwa zamieszczonego przeze mnie szkolenia do podnoszenia kwalifikacji zawodowych Państwa pracowników i współpracowników, poprzez odtwarzanie, w tym również publiczne, zamieszczonych na YouTube czterech części wspomnianego kursu. Wyrażam także zgodę, w wypadku zainteresowania z Państwa strony, na wykorzystanie zamieszczonego na YouTube materiału do działalności edukacyjnej, w szczególności w szkołach podległych jednostkom samorządowym, jak i wszystkich innych instytucjach podlegających samorządowi, lub też współdziałającym z samorządem lokalnym. W ramach działalności samorządów szkolenie może być przydatne dla podnoszenia kwalifikacji osób zajmujących się organizacją i zabezpieczeniem imprez masowych, uroczystości rocznicowych i patriotycznych, wydarzeń sportowych i wszelkich innych zgromadzeń publicznych. Formuła szkolenia ma również walor edukacyjny dla każdej osoby, która może dzięki niemu podnieść poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa i lepiej i skuteczniej reagować w wypadku sytuacji zagrożenia.

Moim celem jest podniesienie świadomości dotyczącej zagrożenia terrorystycznego i popularyzacja podstawowych zasad, jak rozpoznać zagrożenie atakiem terrorystycznym i jak reagować na dostrzeżone symptomy zagrożenia. Tym samym, dzieląc się swoją wiedzą i tworząc wspomniane szkolenie, założyłem powszechność dostępu do materiału, jak i dowolność w jego wykorzystywaniu poprzez odtwarzanie z serwisu YouTube. Poniżej lista linków do czterech części ogólnie dostępnego podstawowego szkolenia, jak również do kanału ML Project YouTube, na którym zostały one zamieszczone.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oO9HTfmjwK4

https://www.youtube.com/watch?v=pUtRtjADlL0

https://www.youtube.com/watch?v=ODG57e2vTTA

https://www.youtube.com/watch?v=u3o6kDhm2a0

 

Kanał:

https://www.youtube.com/channel/UCFuS07rEZoWgzQ_uKDnIovQ

 

Mam nadzieję, że przedstawiona przeze mnie propozycja zainteresuje Państwa i pomoże podnieść kwalifikacje zawodowe Państwa pracowników i osób współpracujących z samorządem terytorialnym w zakresie bezpieczeństwa i edukacji. Zachęcam także do subskrybcji kanału ML Project, na którym systematycznie pojawiać będą się filmy dotyczące zagadnień bezpieczeństwa. W wypadku zainteresowania z Państwa strony przygotowaniem indywidualnych szkoleń w tym zakresie, proszę o kontakt mailowy na adres maciej.liziniewicz@gmail.com .

 

Z poważaniem

Ppłk rezerwy ABW Maciej Liziniewicz

BIP

e-Urząd

elektroniczny samorząd

mapa

Gospodarka odpadami

Kącik Przedsiębiorcy

Rozlicz PIT w gminie Manowow gminie Manowo

Pitax

Rozwój Miast

Dzienniki ustaw

Monitor Polski

galeria zdjęć

Multimedialny przewodnik

wirtualny spacer

Straż Gminna

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Nieruchomości Rolnych

Pogadaj

radew

Odwiedziło nas:

3704229

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia